| Your image is my priority!
Twój wizerunek to mój priorytet!

KEENYS studio

Mobilne studio KEENYS zostało stworzone z miłości do sztuki, bezbrzeży kreatywności i zamiłowania do podróżowania. KEENYS pomaga uchwycić wzrok odbiorcy „od pierwszego wejrzenia”, a przedsiębiorcom kreować ich wizerunek tworząc niepowtarzalne identyfikacje wizualne spójne z marką, wyrażające misję, zgodne z najnowszymi trendami i zwyciężającymi próbę czasu.

Chwytaj chwilę i rozwijaj biznes w najlepszym stylu!

Kinga Gełdon-Czech dzięki wiedzy, umiejętnościom i doświadczeniu, będące wyrazem pasji do fotografii i projektowania graficznego, od ponad 10 lat cieszy się uznaniem wśród znawców sztuki, wydawców oraz przedsiębiorców – realizując projekty łączące w sobie szacunek do sztuki i designu, kunszt rzemiosła oraz celowość realizacji. Poprostu…
KEENYS to sztuka biznesu!

Zaprojektuj swój biznes z KEENYS

Projekty wyróżnia wysoka dbałość o szczegół zgrabnie wpisana w holistyczne podejście. Dzięki dokładnej diagnostyce potrzeb, w oparciu o stale aktualizowaną wiedzę w zakresie trendów, analizę rynku oraz wieloletnie doświadczenie w obszarze realizacji projektów KEENYS kreuje wizerunek marki oraz tworzy niepowtarzalne realizacje.

Nowe studio stacjonarne

Wychodząc na przeciw potrzebom lokalnego rynku KEENYS STUDIO zyskało nową lokalizację stacjonarną w samym sercu Starogardu Gdańskiego. Od 1 października 2021 roku można realizować sesje portretowe, biznesowe, wizerunkowe oraz produktowe w Ratuszu Miejskim.

Marzenia naprawdę się spełniają!

Serdecznie zapraszam,
Keenys!

Zaufali mi