Post Image

Żyjemy w czasach, w których obraz zdominował świat przekazu informacji. Zdecydowanie przyjemniej przyjmujemy te wiadomości, które są okraszone infografiką lub ładną fotografią.

KEENYS STUDIO

Słowo umiejętnie ubrane w obraz to prawdziwy klucz do sukcesu ▪✒️??
Dzięki kilku zabiegom, zbudowanym na podstawie zdobytej wiedzy na dwóch kierunkach studiów i zdobytemu doświadczeniu w branży projektowej i fotograficznej, w KEENYS STUDIO działamy na wysokich obrotach aby każdy przekaz był jasny i trafiony w 10! Dzięki temu, wzrasta świadomości marki co za tym idzie – łatwiej ją zapamiętać.
Każdy element układanki jakim jest wizerunek firmy ma tutaj ogromne znaczenie, aby w całokształcie był on spójny i zgodny z polityką jaką dana firma prowadzi.

Gwałtowny rozwój fotografii cyfrowej i dostępności do Internetu sprawił, że tak naprawdę każdy może zrobić sobie zdjęcie produktu czy też autoportret i błyskawicznie udostępnić je w sieci. Rodzi się jedynie pytanie – jak to zapracuje na wizerunek naszej marki?

Wizerunek w sieci w dniu dzisiejszym jest równie ważny co jasne i rzetelnie przedstawiane komunikaty przez firmę. Wszystko razem pracuje na odpowiednie oblicze biznesu.

Kiedy obraz i słowo idą w parze – mamy najlepsze połączenie, dzięki któremu nie tylko zwrócimy uwagę klienta na nasze produkty, ale też zatrzymamy go przy sobie na dłużej.

Warto zainwestować w spójną wizję marki w sieci.

Przed rozpoczęciem pracy nad foto contentem należy zastanowić się nad strategią dla naszej marki. Tutaj z pomocą przychodzi kwestia przygotowania odpowiedniego mood board’u i brief’a, dzięki którym trafniej i łatwiej opracuje się ideę naszych fotografii czy grafik tak, aby były logiczne i konsekwentne w swojej formie, przyciągały wzrok różnych grup docelowych i w przemyślany sposób działały na emocje oglądającego.

??✒️w KEENYS STUDIO stawiamy na oryginalność, rzetelność i pomysłowość. A wszystko idzie w parze
z wysokiej jakości sprzętem fotograficznym i projektowym.

Dwie ważne składowe, które mogą dołożyć się do sukcesu firmy w zakresie foto contentu to:
▪️ fotografia
▪️ projektowanie graficzne
w KEENYS STUDIO do każdego klienta podchodzimy indywidualnie ze starannością o wszystkie szczegóły.

Jeżeli szukasz wizualnych rozwiązań dla swojego biznesu to serdecznie zapraszam do współpracy!
Jestem przekonana, że wspólnie stworzymy coś pięknego Keenys.KEENYS STUDIO ◼ TWÓJ WIZERUNEK – MÓJ PRIORYTET

Comments are closed.