testowa
Fotografia | photography

Obraz ma niezwykłą moc przyciągania!
Aby wyróżnić się w tłumie milionów fotografii otaczających nas każdego dnia, pragniemy nadać osobisty wyraz wizji nas samych. KEENYS STUDIO oferuje fotografię z najwyższej półki w zakresie fotografii produktowej, fotografii wizerunkowej, fotografii wnętrz oraz event-owej. Każda z tych kategorii wymaga wieloletniego doświadczenia oraz specjalistycznej wiedzy, a KEENYS łączy w sobie wszystkie te niezbędne elementy wraz z niezwykłą pasją i cierpliwością do szczegółu.

Projektowanie | design

Dobry projekt – to dobry wizerunek!
Tworzony od podstaw – od ołówka czy rapidografu, w autorskiej koncepcji, zawsze spersonalizowany i dokładnie opracowany przez Kingę Gełdon-Czech. Dzięki specjalistycznemu wykształceniu oraz zdobytemu doświadczeniu w branży projektowej KEENYS STUDIO gwarantuje najwyższą jakość projektów oraz rozwiązań graficznych.

Wydawnictwo | book design

“Jakość a nie jakoś…”
Wychodząc na przeciw potrzeb przedsiębiorstw, firm małych i większych oraz artystów i rzemieślników KEENYS STUDIO wprowadziło do swojej oferty projektowanie wysokiej jakości katalogów – również tych bardziej skomplikowanych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobywanego w drukarniach oraz wydawnictwach KEENYS gwarantuje kompleksową usługę od projektu do profesjonalnego przygotowania publikacji do druku, oraz techniczną personalizację w ramach uszlachetnień.

Mobilne studio | mobile studio

Mobilne studio fotograficzno – projektowe ułatwia życie biznesowe najbardziej wymagających klientów. Dzięki mobilnemu podejściu do realizowania projektów, możemy wspólnie zadbać o tak bezcenny czas dla każdego z nas!
KEENYS STUDIO działa głównie na obszarze województwa pomorskiego i północnej części województwa kujawsko-pomorskiego.

Terminowość | punctuality

KEENYS STUDIO wychodzi z założenia, że czas w każdym biznesie jest najcenniejszy!
Bardzo dbam o to, aby wykonane z największą starannością fotografie i projekty graficzne trafiły w ręce klienta w wyznaczonym czasie.

Nowoczesne technologie | Modern technologies

w KEENYS STUDIO zaraz po wizerunku, na równi z ciągłą nauką i śledzeniem aktualnych trendów, najważniejszym trybikiem jest wysokiej jakości sprzęt fotograficzny, graficzny oraz profesjonalne oprogramowania – bez których nie było by możliwe zapewnienie najwyższej jakości oferowanych usług!