Post Image

„Każde marzenie dane jest nam wraz z mocą potrzebną do jego spełnienia”.

Richard Bach

Od kilku lat współpracuję z International Amber Association oraz jestem członkiem tego stowarzyszenia od 2016 roku.

Piękno bursztynu tak naprawdę zaczęłam poznawać właśnie dzięki nim – Małgosi Siudak, Aleksandrze Harasiuk, Karinie i Ireneuszowi Glaza a także Panu Lechowi J. Zdrojewskiemu z zarządu MSB. Uruchomili we mnie niesłychaną miłość to tego wyjątkowego kamienia. W 2016 roku zaczęłam namiętnie podziwiać jego piękno i szukać światła w jego bryłach. Owocem tych wielu poszukiwań jest masa fotografii i biżuterii z bursztynami i samego w sobie – bursztynu, głównie Bałtyckiego.

Dzięki zaufaniu do mojego postrzegania świata produktów i ich otoczenia powstał m.in. szereg fotografii z wisiorem od CHILLI Jewellery DARK SHADOW, o którym mogliście już czytać w moich wpisach tutaj i na moich social mediach > @keenys.studio

Z radością pokazuje tył okładki magazynu BURSZTYNISKO – gdzie pięknie podkreślony lakierem punktowym wspomniany wisior ozdabia oficjalna reklamę Targów AMBERIF AUTUMN 2022 ?✨ a radość jeszcze większa bo miałam zaszczyt tę fotografię wykonać i nie spodziewałam się, że osiągnie taki sukces ? wspaniała współpraca z CHILLI zaowocowała pięknie i nie mogę się doczekać kolejnych realizacji ??

Reklama ma ogromną moc, dlatego cieszę się, że mam możliwość zaprezentowania siebie na łamach tego magazynu.

Oprócz reklamy KEENYS STUDIO znajdziecie w nim wiele moich fotografii przy różnych artykułach. Lata pracy i gromadzenia portfolio owocuje fantastycznymi ilustracjami do tekstów pisanych przez wielu specjalistów w swoich dziedzinach.

Dla tych, którzy jeszcze nie mają swojej wersji papierowej – zapraszam do wersji eBOOK z cyfrowej biblioteki ISSUU:

Pozdrowienia serdeczne!
Keenys.

#fotografiaproduktowa#bursztyn#bursztynisko#wizerunekwbiznesie#reklama#targiamberif#amberif2022#keenys#keenysstudio#chillijewellery#chilli#gdansk#poland

Comments are closed.