Post Image

Z ogromną radością oglądam materiał nagrany przez Dzień Dobry TVN dla Mennicy Gdańskiej! A to dlatego, że ilustrują go m.in. fotografie mojego autorstwa???

Mennica Gdańska w materiale dla telewizji TVN zdradza m.in. tajemnicę jakie emisje czekają w kolejce na realizację w najbliższych latach! Warto wsłuchać się w listę tematów! Będzie działo się pięknie!!!

Fantastyczna przygoda z Mennicą Gdańską wciąż trwa i cieszy moje fotograficzno-filmowe serce ???

Kinga Gełdon-Czech | KEENYS STUDIO

“(…) Cały proces od wzięcia produktu w dłonie, poprzez poszukiwanie i przygotowanie konceptu – moodboardu, po zakupienie i odnalezienie niezbędnych elementów aranżacji i finalne dotarcie do studia już jest swego rodzaju drogą bardzo kreatywną i zajmującą. Wtedy nie myślę o innych sprawach i działam kompleksowo. Sam proces powstawania kadrów w mojej pracowni jest niezwykle konstruktywny a proces twórczy sprawia, że spełniam swoje wizje na dany temat. Podczas takich sesji często towarzyszy odkrywczy flow i w trakcie wykonywania fotografii lub filmów znajduje nagle inne rozwiązania na wykorzystanie jakiś elementów układanki, a i finalnie oświetlę je zupełnie inaczej niż zakładałam…. Cały proces jest bardzo złożony i trwa kilka a nawet finalnie kilkanaście dni od wzięcia produktu w dłoń po finalne wykończenie retuszem.(…)”

Kilka najświeższych fotografii produktowych artystycznych, które wystąpiły w telewizji:

Jestem szczęśliwa i dumna widząc w tym materiale grono moich fotografii zrealizowanych dla tej prężnie rozwijającej się firmy ?✨ Ogromne gratulacje dla Mennicy Gdańskiej za tak piękne wprowadzanie świata historii i fantastyki
w numizmatyczny świat pełen pasjonatów!


Z całego serca zapraszam do obejrzenia materiału pod przyciskiem poniżej:

Źródło: https://dziendobry.tvn.pl/styl-zycia
Comments are closed.