Post Image

Każdy produkt jest wyjątkowy. Ma swój wybrany zestaw cech i grupę docelową. Jak ja to widzę?

“(…) Bo fotografia to jest detal, kompozycja detalu, to próba znalezienia w nim metafory, symbolu, i przyglądanie się mu, obserwowanie, to refleksja nad nim – co poprzez niego wiemy o świecie, co on nam mówi.”

??
〰️ Ryszard Kapuściński.

Pracując nad wizerunkiem konkretnych towarów i produktów staram się pierwszorzędnie dobrze przyjrzeć ich właściwościom, z jakiego materiału są zrobione, jaką kolorystyką czy też stylistyką są nacechowane. Ogromną uwagę przywiązuję do ich kształtów dzięki czemu dobieram odpowiednią kompozycję tak, aby uwydatnić ich największe atuty.

Określając moodboard do konkretnych sesji fotograficznych wspieram się najnowszymi trendami oraz niezastąpionym kołem barw, dzięki któremu kadry są spójne i właściwie wpływają na psychofizjologię widzenia.

Każdy detal ma tutaj znaczenie.

Zadaniem fotografa jest podkreślenie najlepszych cech i charakteru fotografowanego obiektu. Dlatego podczas sesji zamieniam się między innymi w stylistę, operatora światła, asystenta fotografa a zarazem dyrektora artystycznego.

Na kilkugodzinną a nawet całodniową sesję przypada dodatkowo wiele innych poświęconych godzin na research, case study, opracowanie moodboardu, przygotowanie do sesji niezbędnych akcesoriów i sprzętów, a na koniec wybór najlepszych kadrów i profesjonalny retusz tych wybranych.

Wszystko dla kilku perfekcyjnych kadrów ?? Tak lubię.

Na fotografiach | Sesja jesienna wykonana dla wyjątkowych eGARNITUR.pl | Dziękuję za zaufanie!

Serdecznie zapraszam do wspólnych sesji produktowych i wizerunkowych.
RAZEM zadbajmy o perfekcyjny obraz Waszej marki.

Keenys.

Comments are closed.