Post Image

Tegoroczne Targi Amberif Autumn 2022 były pełne tradycyjnego wykorzystania bursztynu w złotnictwie i designie. Ja natomiast starałam się uchwycić wiele atrakcyjnych, nowoczesnych propozycji z tegorocznych targów, które uznałam za warte poświęcenia większej uwagi i pochylenia się nad ich pięknem.

W galerii EVENT znajdziecie kilka fotografii uchwyconych podczas jesiennej edycji Tragów Amberif 2022.

Tegoroczne Targi były dla mnie wyjątkowe również z innego powodu. Wizytówką fotograficzną był wisior rewelacyjnego jubilera Ireneusza Glaza z CHILLI Jewellery. Projekt „DARK SHADOW” skradł serca jury Międzynarodowych Targów Gdańskich SA w 2020 roku! Trochę więcej znajdziecie >>tutaj<< a też Relację z wręczenia nagrody znajdziecie >> tutaj.

Nad fotografią wybraną przez Targi Amberif oraz innymi z sesji pracowałam wiele wspaniałych dni.

Aby wydobyć tę niezwykłą głębię z osadzanego centralnie bursztynu i podkreślić trójwymiarowość sieci okalającej tę niepowtarzalną żywicę użyłam trzech źródeł światła z dwoma rodzajami modyfikatorów światła, dwóch blend a także czarnych nawierzchni pochłaniających nadmierną ilość światła.

Kamienie, które towarzyszą całej aranżacji to pokruszony czarny granit, który swoją fakturą i nierównościami wspaniale wpisuje się całokształt fotografowanej sceny nadając jej tym samym jakąś niedopowiedzianą ciemną historię. (…)

Kinga Gełdon-Czech

Więcej fotografii z tej sesji możecie zobaczyć w poprzednich artukułach >> tutaj <<.

W miniony weekend z dumą patrzyłam na wszędzie pojawiającą się fotografię mojego autorstwa ??
To jest naprawdę piękne kiedy artyści tworzą w zakresie swoich profesji na różnych płaszczyznach coś wspólnie, coś, co później nabiera międzynarodowego blasku i kształtu! Ogromne podziękowania za wspaniałą współpracę oraz ogromne wyrazy uznania dla Kariny i Ireneusza Glaza z CHILLI JEWELLERY!

fot. Lech J. Zdrojewski

Zapraszam Was do fotorelacji w galerii EVENT z targów okiem KEENYS STUDIO!

©Keenys.

Comments are closed.